KALİTE & GARANTİ

Elmalı Modern Ahşap hakkında bilmeniz gerekenler...

Kalite Anlayışımız

Elmalı Mobilya, Yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere sahiptir. Bir markanın alabileceği en ileri ürün güvenliği ve kalite standartlarına uygundur. Ergonomiden güvenliğe, kullanılan malzeme standartlarından dayanıklılığa birçok konuda test edilen ürünlerimiz zorlu bir sürecin ardından müşterilerimize ulaşmaktadır.

Müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini her şeyin önüne koyan Elmalı Mobilya ürünleri maksimum güvenlik testlerinden geçer. Geçerli standardına uygun olarak üretilen ürünler, kanserojen etkinin olmadığını gösteren yarı mamül ürünlerle üretilmektedir.

Elmalı Mobilya kapatıcı boyalarında, malzeme ve mekanizmalarında tüm güvenlik koşullarını sağlayarak, mdf ve diğer malzemelerde kullanılan boyalar için de gerekli bütün hassasiyeti göstermektedir.

Garanti Şartları

Ürünlerimiz her türlü üretim hatalarına karşı 4 farklı kalite kontrol noktasından geçerek kullanıcılarımıza ulaşmaktadır, buna rağmen oluşacak problemlere karşı ürünlerimizin tamamı 2 yıl garanti altındadır.

Ürünlerimiz kullanıcı hatası olmayan her türlü üretim ve tedarik edilen yarı mamüllerin hatalarına karşı tam koruma altındadır.

Kullanım Önerileri

Mobilya ve Koltukların daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önemli ve gereklidir.

* Mobilyalarınızı işlevleri dışında kullanmayınız.
* Mobilyanın konulacağı zeminin düzgün ve kuru olması gerekmektedir.
* Ev taşıma veya mobilyanın yerini değiştirme durumlarında, sürükleyerek veya dar yerlerden sürterek taşıma yapmayınız. Mobilyalarınızı darbelerden koruyucu paketlemeye özen gösteriniz.
* Mobilyalarınızı rutubetli, tozlu ve ortamlardan uzak tutunuz ve direkt güneş ışığından koruyunuz.
* Herhangi bir sebeple, mobilyalarınızın kol ve sırt kısımlarının üzerine ayak basarak çıkmayınız, oturmayınız.
* Mobilyalarınızın sandık bölümüne akıcı ve patlayıcı herhangi bir madde koymayınız. Bu bölümlere ağır maddeler koymamaya özen gösteriniz.
* Çocuklarınızın hareketli mekanizmalar ile oynamasına izin vermeyiniz.
* Evcil hayvanlarınızı mobilyalarınızdan uzak tutunuz.